Brakuje wody w wodoci‘gu? Studnia głębinowa straciła wydajnoć? Szybko rozwi‘żemy problem!

OFERTA RENOWACJI STUDNI GŁĘBINOWYCH

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu użytkowników studni i uwzględniając możliwość osiągnięcia przez nich znacznych oszczędności, zakład nasz oferuje skuteczną metodę renowacji, w oparciu o najnowocześniejszą technologię i przy użyciu wysoko wyspecjalizowanego sprzętu.

Zakład Studniarski Janusz Frukacz opracował metodę regeneracji studni mioceńskich (trzeciorzędowych) i czwartorzędowych. Jako jedyni w Polsce potrafimy przeprowadzić dekolmatację filtrów na głębokościach większych niż 100 metrów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Koszt czyszczenia uzależniony jest od głębokości studni oraz długości filtra i jest kilka razy tańszy od wykonania nowej.

Transport sprzętu do wykonywanej usługi jest bezpłatny na terenie całego kraju.

Na uzyskaną poprawę wydajności udzielamy 5 letniej gwarancji!

Wszystkie przeprowadzone dotąd renowacje zakończyły się pełnym sukcesem.

W około 60% z nich, wydajność po zabiegu była lepsza od pierwotnej wydajności uzyskanej bezpośrednio po odwierceniu.


Film wykonany kamerą będącą w posiadaniu
Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w ŁodziFirma "Zakład Studniarski Janusz Frukacz" wykonała zakończoną pełnym sukcesem regenerację studni głębinowej nr. 1 na ujęciu wody w Łodzi przy ulicy Strykowskiej 197 w październiku 2012 roku.


Film został wykonany kamerą będącą w posiadaniu Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łodzi, wykonującym usługi telewizyjnej inspekcji studni głębinowych.


Więcej informacji dot. usługi telewizyjnej inspekcji studni głębinowych, świadczonej przez ZWiK Sp. z o.o. w Łodzi, znajdziecie Państwo pod tym linkiem: kliknij tutaj

Projekt i wykonanie: Danowski - Strony Internetowe